فایل ورد (word) بررسي کارايي تري کلسيم فسفات حاوي سديم هگزا متافسفات به عنوان پايدار کننده در پليمرشدن تعليقي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي کارايي تري کلسيم فسفات حاوي سديم هگزا متافسفات به عنوان پايدار کننده در پليمرشدن تعليقي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي کارايي تري کلسيم فسفات حاوي سديم هگزا متافسفات به عنوان پايدار کننده در پليمرشدن تعليقي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي کارايي تري کلسيم فسفات حاوي سديم هگزا متافسفات به عنوان پايدار کننده در پليمرشدن تعليقي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي کارايي تري کلسيم فسفات حاوي سديم هگزا متافسفات به عنوان پايدار کننده در پليمرشدن تعليقي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و تكنولوژي پليمر (فارسي)

تعداد صفحات :9

در فرایند پلیمرشدن استیرن، تری کلسیم فسفات، TCP، با شکل بلوری هیدروکسی آپاتیت به عنوان پایدار کننده تعلیق پلیمر مصرف می شود. اندازه ذرات TCP در قدرت پایدارکنندگی آن و هم چنین توزیع اندازه ذرات و شکل هندسی محصول پلی استیرن نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. هر چه اندازه ذرات TCP کوچک تر باشد، قدرت پوشش آن روی قطره های مونومر استیرن افزایش یافته و میزان انبوهش قطره های مونومر به هنگام برخورد با یک دیگر کاهش می یابد. در نتیجه درصد محصول کروی شکل با اندازه کوچک و توزیع یکنواخت و باریک افزایش می یابد. نتایج آزمایش های انجام شده نشان می دهد. با افزایش سدیم هگزامتافسفات (SHMP) به مخلوط واکنش آهک و فسفریک اسید، اندازه ذرات TCP پس از خشک کردن آن با خشک کن افشانه ای، بدون نیاز به آسیاب کردن، از حدود 5mm (بدون (SHMP به 1.5mm (با (SHMP کاهش می یابد. در این پژوهش با انجام آزمون کاربردی، اثر وجود SHMP در محصول TCP بر کارایی آن به عنوان پایدارکننده تعلیق پلیمر و در نتیجه بر اندازه دانه های پلی استیرن بررسی شد. نتایج به دست آمده نشان می دهد. با وجود کاهش اندازه ذرات TCP با حضور SHMP، اندازه دانه های پلی استیرن تهیه شده با آن نسبت به پلی استیرن تهیه شده با TCP معمولی (بدون (SHMP بزرگ تر است.
كلید واژه: پایدار کننده پلیمرشدن تعلیقی، تری کلسیم فسفات، هیدروکسی آپاتیت، پلی استیرن، اندازه دانه

لینک کمکی