فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير عوامل فردي و محيطي بر تشخيص فرصت‌هاي کارآفريني: نقش تعديلي محيط کارآفريني

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير عوامل فردي و محيطي بر تشخيص فرصت‌هاي کارآفريني: نقش تعديلي محيط کارآفريني دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير عوامل فردي و محيطي بر تشخيص فرصت‌هاي کارآفريني: نقش تعديلي محيط کارآفريني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير عوامل فردي و محيطي بر تشخيص فرصت‌هاي کارآفريني: نقش تعديلي محيط کارآفريني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير عوامل فردي و محيطي بر تشخيص فرصت‌هاي کارآفريني: نقش تعديلي محيط کارآفريني :


تعداد صفحات :17

در سال‌های اخیر یکی از مهم‌ترین مباحث تحقیق در حوزه کارآفرینی، تشخیص فرصت می‌باشد. این تحقیق سعی دارد تا با تلفیق هر دو گروه عوامل فردی و محیطی در یک الگوی تحقیق، نقش تعدیلی محیط کارآفرینی بر روابط بین خلاقیت، تجربه کارآفرینی و الگوی نقش کارآفرینی را بررسی نماید. داده‌های پژوهش از طریق پرسشنامه از نمونه‌ای متشکل از 300 دانشجوی کشاورزی در چهار دانشگاه دولتی در غرب کشور جمع‌آوری گردید. نتایج حاصل از مدل‌یابی معادلات ساختاری نشان داد که هر سه متغیر فردی بر تشخیص فرصت رابطه معنی داری دارند اما قوی‌ترین رابطه بین خلاقیت و تشخیص فرصت وجود داشت. همچنین نتایج حاصل از تحلیل رگرسیون چندگانه تعدیل شده نشان داد که خلاقیت در محیط کارآفرینی مناسب رابطه قوی‌تری با توانایی تشخیص فرصت دانشجویان دارد. این تحقیق هم به ادبیات تشخیص فرصت و هم به نظریه‌های محیط نهادی و ویژگی‌های شخیصتی از طریق نشان دادن نقش تعدیلی محیط کارآفرینی بر رابطه بین خلاقیت و تشخیص، فرصت کمک کرد.

لینک کمکی