فایل ورد (word) مقاله تأثير هموارسازي سود بر ضريب واکنش سودهاي آتي با اثر تعديل‌گر محيط‌هاي مختلف اطلاعاتي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله تأثير هموارسازي سود بر ضريب واکنش سودهاي آتي با اثر تعديل‌گر محيط‌هاي مختلف اطلاعاتي دارای 33 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله تأثير هموارسازي سود بر ضريب واکنش سودهاي آتي با اثر تعديل‌گر محيط‌هاي مختلف اطلاعاتي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله تأثير هموارسازي سود بر ضريب واکنش سودهاي آتي با اثر تعديل‌گر محيط‌هاي مختلف اطلاعاتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله تأثير هموارسازي سود بر ضريب واکنش سودهاي آتي با اثر تعديل‌گر محيط‌هاي مختلف اطلاعاتي :


تعداد صفحات :33

هدف پژوهش حاضر تعیین تأثیر هموارسازی سود بر ضریب واکنش سودهای آتی با در نظرگرفتن اثر محیط اطلاعاتی است. از ضریب واکنش سودهای آتی، به‎عنوان معیاری برای سنجش محتوای اطلاعاتی قیمت سهام استفاده‎شده که بیان‎کنند رابط بین بازده جاری سهام و سودهای آتی است. معیارهای محیط اطلاعاتی، دربردارند متغیرهای کیفیت افشا، انداز شرکت، تعداد و دقت سود پیش­بینی­شد مدیریت است. برای دستیابی به هدف پژوهش، 115 شرکت از بین شرکت‌های پذیرفته‌شده در بازار اوراق بهادار تهران طی سال­های 1382 تا 1393 برای نمون آماری انتخاب شدند؛ همچنین، برای آزمون فرضیه‌ها از رگرسیون چندمتغیره و داده­های ترکیبی استفاده ‌شده است. یافته‌ها حاکی از آن است که هموارسازی سود بر ضریب واکنش سودهای آتی تأثیر منفی و معنا­داری دارد. از معیارهای محیط اطلاعاتی نیز کیفیت افشا، تعداد و دقت سود پیش­بینی­شده بر ضریب واکنش سودهای آتی اثر مثبت و معنا­داری می‎گذارد. از یافته‎های دیگر اینکه محیط اطلاعاتی قوی موجب می­شود هموارسازی سود، ضریب واکنش سودهای آتی را به‌طور معناداری افزایش دهد.

لینک کمکی