فایل ورد (word) مقاله بررسي تأثير گردش اجباري مؤسسه‎هاي حسابرسي بر حق‎الزحم? حسابرسي و رقابت در بازار حسابرسي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله بررسي تأثير گردش اجباري مؤسسه‎هاي حسابرسي بر حق‎الزحم? حسابرسي و رقابت در بازار حسابرسي دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله بررسي تأثير گردش اجباري مؤسسه‎هاي حسابرسي بر حق‎الزحم? حسابرسي و رقابت در بازار حسابرسي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله بررسي تأثير گردش اجباري مؤسسه‎هاي حسابرسي بر حق‎الزحم? حسابرسي و رقابت در بازار حسابرسي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله بررسي تأثير گردش اجباري مؤسسه‎هاي حسابرسي بر حق‎الزحم? حسابرسي و رقابت در بازار حسابرسي :


تعداد صفحات :29

هدف از این پژوهش، بررسی تأثیر گردش اجباری مؤسسه‎های حسابرسی بر حق‌الزحم حسابرسی و رقابت در بازار حسابرسی شرکت‌های پذیرفته‎شده در بازار بورس و اوراق بهادار تهران است. بر اساس الزامات سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، گردش حسابرسان مستقل اجباری شرکت‌های بورسی ایران، پس از حداکثر 4 سال پی‎درپی الزامی شده است. فرضیه‌‌های پژوهش با استفاده از تجزیه و تحلیل رگرسیون چندمتغیره و مقایس میانگین آزمون شدند. جامع پژوهش حاضر مشتمل بر 95 شرکت پذیرفته‎شده در بازار بورس و اوراق بهادار تهران، طی سال‌های 1385 تا 1393 است. نتایج پژوهش نشان می‌دهد حق‌الزحم حسابرسی مستقل، به‎موجب گردش اجباری افزایش می‎یابد و این افزایش بیش از افزایش معمول در گردش اختیاری حسابرسان است و به شرکت‌ها هزین اضافی تحمیل می‎کند. پس از وضع الزامات یادشده، تفاوت شایان توجهی در سهم از بازار مؤسسه‎های حسابرسی با کیفیت بالا و پایین مشاهده نشد.

لینک کمکی